Recenzja legendarnego automatu Book of Ra Deluxe

Book of Ra to tytuł, którego nie trzeba bliżej przedstawiać fanom automatów slotowych. Legendarny automat został stworzony przez studio Novomatic ponad 20 lat temu, a mimo to, do dziś cieszy się ogromnym zainteresowaniem fanów. Niewątpliwie jest to spora zasługa gry Book of Ra Deluxe, która została dostosowana do potrzeb nowoczesnych kasyn internetowych. Postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się tej grze. W czym tkwi sekret sukcesu tego automatu?

W jaki sposób działa automat slotowy Book of Ra Deluxe?

Podobnie jak pierwowzór, automat posiada 5 obracających się bębnów położonych w 3 rzędach. Na polu gry znajduje się zatem 15 slotów. Przez pole gry poprowadzono dziewięć linii wypłat, które gracz może samodzielne włączać lub wyłączać, aby dostosować rozgrywkę do swoich potrzeb. Po ustaleniu stawki na pojedynczy obrót wystarczy zakręcić bębnami. Zasady są bardzo proste: Potrzebujemy przynajmniej dwóch (w przypadku symboli wyższych wygranych) lub trzech identycznych symboli ułożonych na tej samej linii wypłat.

Dynamiczna rozgrywka i przyjemna oprawa graficzna

Gra posiada znacznie odmłodzoną i unowocześnioną oprawę graficzną. Tematyką przewodnią gry Book of Ra Deluxe ponownie jest Egipt, w którym poszukujemy zagubionych skarbów. Na polu gry znajdziemy symbole karciane (10, J, Q, K, As), a także symbole związane bezpośrednio z tematyką: skarabeusze, złote statuetki, sarkofagi, podobizny poszukiwacza skarbów. Jednak najważniejszym symbolem jest tajemnicza księga boga Ra, która działa jako Wild oraz Scatter, a ponadto, może nam zaoferować pakiet darmowych obrotów do wykorzystania.

Darmowe obroty w grze Book of Ra Deluxe

Jeśli podczas gry trafimy na przynajmniej trzy symbole złotej księgi Ra, w prezencie otrzymamy 10 darmowych obrotów do wykorzystania. Przed rozpoczęciem rundy bonusowej losujemy jeden symbol, który będzie rozszerzał się na cały bęben. W ten sposób, całe pole gry może zapełnić się jednym symbolem, co wiąże się z bardzo wysokimi wygranymi. Możliwość zdobycia darmowych obrotów niewątpliwie wpłynęła na wysoką popularność automatu Book of Ra Deluxe. W grze Book of Ra Deluxe znajduje się również tryb Gamble, w którym możemy powalczyć o podwojenie wygranej z ostatniego obrotu. Wystarczy odgadnąć kolor zasłoniętej karty. Musimy jednak być ostrożni, ponieważ pomyłka oznacza automatyczną utratę zdobytej kwoty.

Ile możemy wygrać na tym automacie?

Najcenniejszym symbolem w grze Book of Ra Deluxe jest poszukiwacz skarbów. Za układ złożony z pięciu takich symboli, gracz otrzyma 5000-krotność stawki. Przy maksymalnej stawce na linię możemy zdobyć milion monet. Kwota może być wyższa, gdyż wciąż pozostaje nam tryb Gamble. Co więcej, taki układ możemy zbudować podczas rund bonusowych, podczas których wylosowany symbol rozciąga się na wszystkie bębny, co pozwala generować rekordowe wygrane w grze.

Łatwe sterowanie na automacie Book of Ra Deluxe

Unowocześniona wersja Book od Ra Deluxe oferuje proste i intuicyjne sterowanie rozgrywką. Wybieramy liczbę aktywnych linii, a także stawkę na jedną linię. W okienku Bet wyświetli nam się wówczas stawka całkowita na pojedynczy obrób bębnami. W zakładce Paytable możemy natomiast sprawdzić wartość poszczególnych układów przy aktualnej stawce. Po każdym zakończonym obrocie możemy również wybrać tryb Gamble, który przenosi nas do minigry z odgadywaniem koloru karty. Book of Ra Deluxe to pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników automatów slotowych.

Zaloguj się, aby komentować

GreenTube-Novomatic

Book of Ra Deluxe

Book of Ra Deluxe

INFORMACJE O GRZE

Oprogramowanie:

Novomatic

Premiera:

-

RTP:

-

Rodzaj gry:

Video slot

Ilość linii:

10

Ilość bębnów:

5

Max stawka na linie:

100

Funkcje

Gry bonusowe

NIE

progressive jackpot

NIE

OPCJA AUTOPLAY

TAK

DARMOWE SPINY

TAK

Czego dotyczy problem?

  • Demo nie działa
  • Nieprawidłowe demo
  • Nękające reklamy
  • Błędne informacje o grze
  • Inne
Zgłoś problem

Dziękujemy za zgłoszenie

Dzięki Tobie,
Automatykasynowe.com stało się właśnie lepszym miejscem!

Każdego dnia staramy się udoskonalać nasz serwis, dlatego jesteśmy niezmiernie wdzięczni za Twoje wsparcie i cieszymy się, że lubisz spędzać z nami czas!